Tel.: 0903 714 791 • E-mail: dekorum@dekorum.sk

Dekorum, s.r.o.

výroba plakiet, darčekov a artefaktov s logom alebo erbomOrientačný systém MISTRÁL-M2

 

Orientačný systém pomáha návštevníkom obce k rýchlej orientácii (ulice, dôležité objekty). Poskytuje komplexné informácie o zariadeniach športu, kultúry a rôznych aktivitách v obci.

 

Hlavné argumenty, prečo sa rozhodnúť práve pre tento systém:

 

BEZPLATNE A NEZÁVÄZNE Vám vypracujeme projektovú štúdiu.

Ak je vo vašich plánoch vybudovanie orientačného systému vo vašej obci a prejavíte záujem o spoluprácu, pomôžeme vám uskutočniť váš zámer.

Čo k tomu od vás potrebujeme:

Priamo do mapky vašej obce jednoduchým spôsobom vyznačte a očíslujte miesta jednotlivých obecný objektov tak ako sú reálne v teréne.

vzorová predloha mapky s legendou

Legenda

K mapke priložte očíslovaný zoznam objektov ktoré chcete do systému zaradiť. Mapku a zoznam s význačnými údajmi nám zašlite na našu poštovú adresu. Vami vyznačené údaje zakomponujeme do štúdie. V štúdii vyznačíme lokálne body, miesta na ktorých by mohli byt osadené stĺpy – nosiče smerových informačných tabuliek. K jednotlivým stĺpom navrhneme optimálny počet tabuliek tak, aby bol systém funkčný a spĺňal potrebné kritériá. Predmetnú štúdiu vám zašleme na Vaše posúdenie. Zároveň Vám zašleme aktuálny cenník produktov, aby ste si mohli vykalkulovať približné náklady. Sami sa presvedčíte, že sa nejedná o veľkú sumu, ktorá by narušila rozpočet obce. Po vašom vyjadrení a upresnení údajov vám následné môžeme vypracovať finálny projekt, v ktorom zohľadníme vaše doplňujúce údaje. Upresníme počet stĺpov a smerových tabuliek. Na tabuľkách už budú vyznačené konkrétne názvy objektov, subjektov a smerovanie šípok k jednotlivým cieľom. Finálny projekt bude relevantným podkladom na realizáciu orientačného systému vo Vašej obci.

Cenník komponentov orientačného systému MISTRÁL-M2:

Názov a popis komponentu: Cena
Nosný stĺp  
Nosný stĺp - oceľový uzavretý profil dĺžky 280 - 320 cm (podľa počtu osadených smerníkov) s plastovou koncovkou a fixačnou kotvou do zeme. 39 €
Duplicitná farebná povrchová úprava stĺpu v striebornej exteriérovej farbe (nadštandard) 8,00 €
Smerová informačná tabuľka  
Smerová informačná tabuľka - pozinkovaný plech rozmeru 60x14x2cm s obojstrannou aplikáciou základnej podkladovej farebnej fólie, vrátane montážnych prvkov. 23 €
Aplikácia textu  
Aplikácia jednoriadkového nápisu na jednu stranu tabuľky 6,50 €
Aplikácia dvojriadkového nápisu na jednu stranu tabuľky 8,00 €
Príplatok za použitie farebnej fólie s predĺženou životnosťou na jednu stranu tabuľky (nadštandard) 1,80 €

Dodacia lehota: 3 - 4 týždne. Vyhotovenie: demont.

Doprava produktov: špedičná služba - franko príjemca. Spôsob úhrady - faktúra.

Bonus: k prvkom orientačného systému dodávame bezplatne šablónu - pomôcka pri montáži smerníkov, vrtáky a montužny nadstavec na vŕtačku.

Nie sme plátcami DPH - ceny sú konečné.